Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Podpolianske osvetové stredisko
http://www.vucbb.sk

Hudba, tanec

Hudobné žánre a moderný tanec

Úsek hudobné žánre v sebe zahŕňa množstvo podujatí vážnej hudby, ktorú reprezentujú podujatia konané každoročne v rámci Gorazdových dní na Slovensku – „Gorazdove organové dni“, „Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby“, koncerty vážnej hudby pre verejnosť, výchovné koncerty pre základné a stredné školy, regionálna prehliadka zborového spevu. Detské a mládežnícke hudobné talenty sa majú možnosť prezentovať v rámci súťaže ROCK POP STAR, ako i na koncertoch mladých hudobných talentov.
Vychádzajúc z potrieb jednotlivých žánrov organizujeme tiež školiteľské podujatia pre dirigentov speváckych zborov, tvorivé dielne pre spevákov populárnej piesne i pre organistov.
Moderný tanec je zastúpený nadregionálnou súťažou „Zvolenské tanečné pódium“, ktorej sa z roka na rok zúčastňuje viac kolektívov a jednotlivcov so svojimi choreografiami a získava si mnoho priaznivcov.
 


 

webygroup

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár


6271625

Úvodná stránka