Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
Podpolianske osvetové stredisko
http://www.vucbb.sk

Detský literárny Zvolen

Detský literárny Zvolen 2018

Vyhodnotenie regionálnej súťaže

 

I. kategória (2. – 4. ročník)  - ocenení

Kolektív žiakov  – Zverinec zo 4.A  ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Daniel Orolin  – Moja zimná olympiáda  ZŠ M. Rázusa 3, Zvolen

Bianka Brťková  – More fantázie  ZŠ M. Rázusa 3, Zvolen

Matej Mackov  – Ocko – môj hrdina  ZŠ s MŠ J. S. Neresnického, Dobrá Niva

Alexandra Georgievová – Nohavice  ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Sofia Vaňová – Blondína z Londýna  ZŠ s MŠ J. S. Neresnického, Dobrá Niva

Viktória Bílla – Meškanie  ZŠ Látky

 

II. kategória (5. – 6. ročník) - ocenení

Barbora Vilhančeková – Tanečné skúšky   ZŠ J.J. Thurzu, Detva                    

Nela Kaputová – Stratené vajíčko, Veselá vŕba   ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen

Laura Hrdličková – Stratené šťastie  ZŠ s MŠ T. Vansovej, Zvolenská Slatina   

Michaela Poljovková – Kráľ a Dúhová princezná  ZŠ J.C. Hronského, Krupina

Veronika Feriancová – Snežka a čarovný list ZŠ J.J. Thurzu, Detva

                                                                                  

III. kategória (7. – 9. ročník)  - ocenení

Tereza Kuchárová – Van Goghova hviezdna noc   ZŠ P. Jilemnického 2, Zvolen

Vanda Lániková – Vitaj rok 2018   ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Tomáš Janešík – Tancujúca kráska, Sen žiarovky  ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Michaela Gombíková – Prepadol ma dážď   ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Peter Kováčik – Ulica  ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen

Magdaléna Krnáčová – Do čierneho  ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

Natália Mázorová – Osud je nezvratný   ZŠ J. Alexyho 1, Zvolen

 

Laureát súťaže:

Michaela Gombíková – Prepadol ma dážď  ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

 

Porota

Ondrej Kalamár, poet, Zvolen – predseda poroty

Mgr. Andrej Turčan, režisér, Zvolen

Mgr. Katarína Špaldoňová, POS Zvolen


 

webygroup

dnes je: 20.9.2018

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár


5463608

Úvodná stránka